חברת זד קי מדיק עושה מאמצים רבים מתוך ידיעה ומחשבה כי הנגישות הינה כלי חשוב ואנו עושים כל מאמץ כדי להנגיש את השירות ואת האתר לפי חוק הנגישות ועל מנת להקל על משתמשי האתר 

רכז הנגישות של העסק 

מר זהר קסטל

טלפון: 058-4619948 

או במייל: zohar@zkmedic.org 


אתר האינטרנט

 אתר האינטרנט עומד, ככל האפשר, בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור כלל דפדפנים. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

 הנחיות לתפעול האתר ועזרי נגישות באתר קיים רכיב נגישות (סרגל), הנמצא בחלקו העליון של האתר (בצד ימין או שמאל, בהתאם לשפת ממשק המשתמש). ע"י לחיצה על סרגל הנגישות יפתח תפריט המציג את אפשרויות ההנגשה: הגדל טקסט הקטן טקסט גווני אפור ניגודיות גבוהה ניגודיות הפוכה רקע בהיר הדגשת קישורים פונט קריא איפוס על אף האמור לעיל, יתכן כי דפים מסוימים באתר טרם הונגשו. אנו מצרים על אי-הנעימות שעשויה להיגרם עקב כך ונמשיך לשפר את הנגישות והנוחות מתוך רצון למתן מענה טוב ויעיל לגולשים. 

נגישות מוקד ההזמנות הטלפוני 

למעונינים ניתן לבצע הזמנות גם במספר הטלפון המצוין בהמשך , או באמצעות אחד הפתרונות הנגישים הרשומים להלן: 

  1. בשיחה טלפונית בחיוג למספרינו 02-6716371 אנו פעילים  בשפות: עברית, אנגלית וערבית 
  2. בשליחת דואר אלקטרוני: zohar@zkmedic.org
  3. באמצעות צ'ט או ואטסאפ במספר 058-4619948

נגישות למשרד 

משרדנו אינם נגישים בשלב זה ואנו נמצאים בתהליך הנגשת המשרדים ולכן לא נוכל לאפשר נגישות בשלב זה למשרדינו 


עודכן בתאריך 29/9/2022